De onderwijsvacaturebank met vacatures basisonderwijs, vacatures voortgezet onderwijs, vacatures primair onderwijs en vacatures in het mbo, hbo en wo. Suggestie? Vertel het de redactie.

woensdag 23 januari 2019

Vacature Docent Geschiedenis

Docent Geschiedenis
Je geeft binnen deze baan een aantal uren je eigen vakles aan één of meerdere klassen (onderbouw). Verder begeleid je leerlingen in een projectmatige onderwijssetting. Je werkt dus aan de doelen van je vak in reguliere contacturen en binnen zogenoemde adaptieve uren. Al onze leerlingen hebben één of twee lesuren per...
Lees verder

Docent Nederlands
Je verzorgt de lessen Nederlands aan onze leerlingen in de klassen HAVO/VWO. Je denkt actief mee met het team hoe jullie het vak verder kunnen blijven ontwikkelen. Je komt te werken op onze vestiging in Rotterdam. Je hebt visie op het vak en je weet onze leerlingen te stimuleren. Je bent flexibel en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Benoeming is per direct voor een jaar....
Lees verder

Leerkracht groep 7 en 8
In verband met een zwangerschapsverlof zoekt Het Sterrenlicht in 't Harde van 8 mei 2019 tot begin oktober 2019 een leerkracht voor groep 7 en 8. Je geeft les op woensdag, donderdag en vrijdag.
Lees verder