De onderwijsvacaturebank met vacatures basisonderwijs, vacatures voortgezet onderwijs, vacatures primair onderwijs en vacatures in het mbo, hbo en wo. Suggestie? Vertel het de redactie.

vrijdag 18 januari 2019

Vacature Leerkracht

Leerkracht
In verband met ziekte van twee collega's zoeken wij per direct vervangers op onze school voor groep 8 voor 1-2 dagen per week (0,2-0,4 fte) en voor groep 4 (het aantal dagen is bespreekbaar). Ons onderwijs kenmerkt zich door een middelgrote school (ca 200 leerlingen) met drie kleutergroepen; een enthousiast en...
Lees verder

Leerkracht Onderbouw
Door de groei van De Halm in Almkerk starten we zo snel mogelijk met een tweede kleutergroep. Wij werken vanuit ons geloof in onze God en vanuit grote dankbaarheid dat we elke dag van Zijn genade en liefde mogen leven. Het onderwijs in de onderbouw is te typeren als ontwikkelingsgericht en...
Lees verder

Leerkracht Middenbouw/Bovenbouw
We zoeken met spoed een leerkracht Midden-Bovenbouw voor onze school Veerkracht, waar de brede ontwikkeling van kinderen centraal staat. Veelkleurig, uniek en divers. Een wereldschool met ruim 200 leerlingen in de grote stad, verbonden door het geloof in Jezus Christus. Kinderen leren er voor het leven, waarbij elk...
Lees verder