De onderwijsvacaturebank met vacatures basisonderwijs, vacatures voortgezet onderwijs, vacatures primair onderwijs en vacatures in het mbo, hbo en wo. Suggestie? Vertel het de redactie.

woensdag 13 februari 2019

Vacature Teamleider/IB-er

Teamleider/IB-er
Met ingang van het nieuwe schooljaar (aug 2019) zoeken wij een teamleider/IB-er. Het gaat om een benoeming van twee dagen. Je vormt samen met de directeur en teamleider/IB-er onderbouw het management-team. Je taken: Samen met directeur en overige teamleiders opstellen en uitvoeren van het onderwijsbeleid; Aansturen van het bovenbouwteam in onderwijsontwikkelingen en praktische...
Lees verder

Lid Raad van Toezicht
GSG Guido zoekt per juni 2019 een lid voor de Raad van Toezicht. De Raad van Toezicht vergadert ongeveer vijf keer per jaar voltallig. Deze vergaderingen worden inhoudelijk voorbereid in een kleiner verband. Daarnaast vinden er verdiepingssessies en themabijeenkomsten plaats. De Raad van Toezicht houdt namens de Vereniging...
Lees verder

Docent Natuur-/Scheikunde (NASK)
Je verzorgt de lessen natuur-/scheikunde (NASK) aan onze leerlingen op VMBO, HAVO en VWO. Je denkt actief mee met het team hoe jullie het vak verder kunnen blijven ontwikkelen. Je komt te werken op onze vestiging in Rijswijk. Je hebt visie op het vak en je weet onze leerlingen te stimuleren. Je bent flexibel en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. De functie omvat 10...
Lees verder