De onderwijsvacaturebank met vacatures basisonderwijs, vacatures voortgezet onderwijs, vacatures primair onderwijs en vacatures in het mbo, hbo en wo. Suggestie? Vertel het de redactie.

vrijdag 12 april 2019

Vacature Leerkracht(en) bovenbouw

Leerkracht(en) bovenbouw
Wij zoeken ondernemende pioniers die willen werken in de bovenbouw van ons onderwijs. Ga mee op een enerverende expeditie. Onze organisatie LEV-WN is volop in beweging, op zoek naar vernieuwende onderwijsvormen voor het onderwijs dat onze leerlingen morgen nodig hebben. Daarom zoeken wij met ingang van het nieuwe seizoen...
Lees verder

Leerkracht(en) middenbouw
Wij zoeken ondernemende pioniers die willen werken in de middenbouw van ons onderwijs. Ga mee op een enerverende expeditie. Onze organisatie LEV-WN is volop in beweging, op zoek naar vernieuwende onderwijsvormen voor het onderwijs dat onze leerlingen morgen nodig hebben. Daarom zoeken wij met ingang van het nieuwe seizoen voor...
Lees verder