De onderwijsvacaturebank met vacatures basisonderwijs, vacatures voortgezet onderwijs, vacatures primair onderwijs en vacatures in het mbo, hbo en wo. Suggestie? Vertel het de redactie.

vrijdag 12 april 2019

Vacature Leerkracht(en) onderbouw

Leerkracht(en) onderbouw
Wij zoeken ondernemende pioniers die willen werken in de onderbouw van ons onderwijs. Ga mee op een enerverende expeditie. Onze organisatie LEV-WN is volop in beweging, op zoek naar vernieuwende onderwijsvormen voor het onderwijs dat onze leerlingen morgen nodig hebben. Daarom zoeken wij met ingang van het nieuwe...
Lees verder

Leerkrachten groep 3-5
In verband met pensionering en tijdelijk verlof van twee collega's zoeken wij nieuwe collega's in de middenbouw voor onze school. Het gaat om in totaal circa 1,2 Fte, waarvan de helft een vaste benoeming kan worden. Gbs De Wierde is een uitgesproken christelijke school met circa 190 leerlingen. Onze...
Lees verder