De onderwijsvacaturebank met vacatures basisonderwijs, vacatures voortgezet onderwijs, vacatures primair onderwijs en vacatures in het mbo, hbo en wo. Suggestie? Vertel het de redactie.

donderdag 16 mei 2019

Vacature Docent Biologie

Docent Biologie
Je verzorgt de lessen biologie aan onze leerlingen in de klassen havo/vwo. Je denkt actief mee met het team hoe jullie het vak verder kunnen blijven ontwikkelen. Je komt te werken op onze beide vestigingen (Rotterdam en Rijswijk). Je hebt visie op het vak en je weet onze leerlingen te stimuleren. Je bent flexibel en kunt...
Lees verder

Docent Duits
Je verzorgt de lessen Duits aan onze leerlingen in de klassen havo/vwo. Je denkt actief mee met het team hoe jullie het vak verder kunnen blijven ontwikkelen. Je komt te werken op onze beide vestigingen (Rotterdam en Rijswijk). Je hebt visie op het vak en je weet onze leerlingen te stimuleren. Je bent flexibel en kunt zowel zelfstandig als in...
Lees verder