De onderwijsvacaturebank met vacatures basisonderwijs, vacatures voortgezet onderwijs, vacatures primair onderwijs en vacatures in het mbo, hbo en wo. Suggestie? Vertel het de redactie.

woensdag 15 mei 2019

Vacature Docent creatieve modules profiel economie en ondernemen

Docent creatieve modules profiel economie en ondernemen
Je geeft les aan onze leerlingen op vmbo-BB. Het gaat in deze functie om de lessen van de creatieve modules binnen het profiel economie en ondernemen: mode & design, presentatie en styling. Je denkt actief mee met het team hoe jullie het vak verder kunnen blijven ontwikkelen. Je komt te werken op...
Lees verder

Docent Wiskunde
Je verzorgt de lessen wiskunde aan onze leerlingen op vmbo, havo en vwo. Je denkt actief mee met het team hoe jullie het vak verder kunnen blijven ontwikkelen. Je komt te werken op allebei onze vestigingen, Rotterdam en Rijswijk. Je hebt visie op het vak en je weet onze leerlingen te stimuleren. Je bent flexibel en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. De functie...
Lees verder