De onderwijsvacaturebank met vacatures basisonderwijs, vacatures voortgezet onderwijs, vacatures primair onderwijs en vacatures in het mbo, hbo en wo. Suggestie? Vertel het de redactie.

donderdag 16 mei 2019

Vacature Docent Frans

Docent Frans
Je verzorgt de lessen Frans aan onze leerlingen in de klassen vmbo/havo/vwo. Je denkt actief mee met het team hoe jullie het vak verder kunnen blijven ontwikkelen. Je komt te werken op onze vestiging Rotterdam. Je hebt visie op het vak en je weet onze leerlingen te stimuleren. Je bent flexibel en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Benoeming is per 1...
Lees verder

Docent Onderwijs & Opvoeding
Binnen onze school zijn wij op zoek naar een enthousiaste Docent Onderwijs & Opvoeding. Jouw werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van theorielessen; het coachen van groepen studenten en individuele studenten (mentoraat); het begeleiden van studenten in de beroepspraktijkvorming; het ontwikkelen van lessen en lesinhouden waar nodig. Mbo Menso Alting Zwolle...
Lees verder