De onderwijsvacaturebank met vacatures basisonderwijs, vacatures voortgezet onderwijs, vacatures primair onderwijs en vacatures in het mbo, hbo en wo. Suggestie? Vertel het de redactie.

dinsdag 14 mei 2019

Vacature Docent Natuur-/Scheikunde (NASK)

Docent Natuur-/Scheikunde (NASK)
Je verzorgt de lessen natuur-/scheikunde (NASK) aan onze leerlingen op VMBO, HAVO en VWO. Je denkt actief mee met het team hoe jullie het vak verder kunnen blijven ontwikkelen. Je komt te werken op onze vestiging in Rijswijk. Je hebt visie op het vak en je weet onze leerlingen te stimuleren. Je bent flexibel en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. De functie omvat 11...
Lees verder

Docent Drama
Je verzorgt de lessen DRAMA aan onze leerlingen in de klassen havo/vwo. Je denkt actief mee met het team hoe jullie het vak verder kunnen blijven ontwikkelen en hoe het vak verder ingebed kan worden binnen school. Je komt te werken op onze vestiging in Rotterdam. Je hebt visie op het vak en je weet onze...
Lees verder