De onderwijsvacaturebank met vacatures basisonderwijs, vacatures voortgezet onderwijs, vacatures primair onderwijs en vacatures in het mbo, hbo en wo. Suggestie? Vertel het de redactie.

vrijdag 10 mei 2019

Vacature Docent Nederlands 1e graads

Docent Nederlands 1e graads
We zijn per 1 augustus 2019 op zoek naar een enthousiaste docent Nederlands LD ter versterking van ons team havo/vwo bovenbouw, Vondelpad 1 in Groningen. Organisatie Het Gomarus College is een school voor gereformeerd voortgezet onderwijs en maakt deel uit van de Stichting Gereformeerde Scholengroep. De school verzorgt voor circa 3.100...
Lees verder

Docent Verpleegkunde
MBO Menso Alting is een dynamisch, kleinschalig mbo met een prettige werksfeer. De missie van de school is studenten te begeleiden bij hun loopbaan en is gericht op het ontwikkelen van een christelijke beroepshouding. Dit cursusjaar bezoeken meer dan 900 studenten onze school. De werkzaamheden als docent bij de opleidingen...
Lees verder