De onderwijsvacaturebank met vacatures basisonderwijs, vacatures voortgezet onderwijs, vacatures primair onderwijs en vacatures in het mbo, hbo en wo. Suggestie? Vertel het de redactie.

woensdag 4 december 2019

Vacature Toetscoördinator Digitaal Toetsen

Toetscoördinator Digitaal Toetsen
Student Affairs & Logistics (SA&L) maakt deel uit van het Centre for Educational Support (CES) van de Universiteit Twente en richt zich specifiek op de ondersteuning van de faculteiten en daarbij behorende opleidingen. SA&L is daarbij verantwoordelijk voor de studievoortgangregistratie, w.o. cijferregistratie; beheer vakkenpakketten/studieprogramma's, beheer cursusinformatie en de verroostering van het onderwijs en de tentamenorganisatie voor de opleidingen binnen de UT. SA&L treedt in de uitvoering van haar taken dienstverlenend op richting studenten, docenten en medewerkers van de faculteit. De tentamenorganisatie is verantwoordelijk voor de organisatie en ondersteuning van alle schriftelijke en digitale toetsen voor zowel het Bachelor- als het Masteronderwijs binnen de UT. Binnen CES zijn wij op zoek naar een Toetscoördinator Digitaal toetsen.  De toets coördinator is eindverantwoordelijk voor het gehele toets-afnameproces, vanaf het intakegesprek met de docent...
Lees verder

Hoofd/Manager Centre of Expertise in Learning & Teaching
WAT GA JE DOEN In deze functie geef je in de eerste plaats leiding aan ons team en ben je onderdeel van het managementteam van CES (Centre for Educational Support). Hierbij draag je zorg voor het ontwikkelen en uitvoeren van de koers van CELT, passend binnen het dienstbeleid en het UT-beleid (Vision 2030). Je werkt samen met andere onderdelen binnen onze dienst CES en met onze afdeling Strategie & Beleid; je rapporteert direct aan de CES-directeur. Door je deskundigheid en optreden ben je een geloofwaardige en overtuigende gesprekspartner voor verschillende gremia binnen en buiten de UT (andere CES-collega's, faculteiten en diensten UT, ECIU, VSNU, etc.). Je legt verbindingen met en tussen deze diensten om gemeenschappelijke doelen te bereiken.
Lees verder

Junior reseacher/ESR project CAPICE
The University of Twente invites applications for an Early Stage Researcher (ESR) Fellowship for a study funded as part of the Marie Curie European Training Networks, under the European Commission's H2020 Framework Programme. The recruited ESR will join the CAPICE project: "Childhood and Adolescence Psychopathology: unravelling the complex etiology by a large Interdisciplinary Collaboration in Europe" with a 1-year Marie Curie fellowship. A total of 12 ESRs are hosted across this network and are trained in the broad field of psychiatric genomics. Project "Gene-environment interaction using harmonized phenotypes" The CAPICE projects uses data that were gathered using different questionnaires to assess psychopathology. To optimally combine all available assessments, one of specific aims of this project is to harmonize these phenotypic data within cohorts and within age groups. Another aim is to elucidate the complex interplay of genetic liability and environmental factors in causing...
Lees verder